Yakuza 5 HD poběží na PS4 v 60fps. Podívejte se na první trailer. Oznámen byl i zbrusu nový díl

Společnost Sega se v posledních letech vyžívá v oživování jednotlivých dílů oblíbené japonské gangsterky Yakuza. Pokud jste fanoušky této série, potěší vás příchod pátého dílu na PlayStation 4. Než propukne naplno vaše radost, tak raději čtěte dál. PS4 verze Yakuzy 5 je v současné době oznámena pouze pro Japonsko. Na tamním trhu bude k dostání od 20. června. K nám by měla dorazit později, možná stihne konec roku, možná až začátek roku 2020.

Aktualizovaná verze Yakuzy 5 poběží na konzoli PlayStation 4 v rozlišení 1080p a 60fps. Obsah hry je stejný s originálem z roku 2012 (u nás byla PS3 verze dostupná až na sklonku roku 2015).

[reklama]

O příběhu hry Yakuza 5: „Legendární mistr bojových umění a bývalý mafián Kazuma Kiryu – známý pod přezdívkou Dragon of Dojima – přerušil všechny styky s Jakuzou a snaží se žít poklidným životem jako řidič taxíku. Jenže japonským podsvětím zmítá krvavá válka o území a Kazuma se tak musí vrátit k životu plnému násilí, aby ochránil všechny, které má rád. Dvě velké zločinecké organizace se připravují na otevřenou válku a celé Japonsko se třese strachy. Kazuma tak musí v ulicích plných násilí bojovat o všechno, na čem mu v životě záleží.“

[reklama]

Pokud nechcete hrát starou Yakuzu 5 v HD verzi, tak Sega dnes ještě potvrdila vývoj zbrusu nového dílu. Hlavním protagonistou bude Ichibana Kasugy (ten se objevil New Yakuza Series – projekt vyšel pro PC a mobily v Japonsku v loňském roce) a vyjde také pro PlayStation 4. Datum vydání společnost nesdílela, ale opět je nejprve očekáván příchod do Japonska a po měsících na další trhy, včetně Evropy.


Zdroje: gematsu.com

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře