Za oponu pětiletého vývoje Metra Exodus

Nechte se prostřednictvím prvního z trojice dokumentů pozvat za oponu pětiletého vývoje Metra Exodus, který probíhal ve dvou kancelářích studia 4A Games – v ukrajinském Kyjevě a na Maltě.

„Série dokumentů představuje rozhovory s klíčovými zaměstnanci 4A Games, archivní záběry s fotografiemi a dosud nezveřejněné materiály z pětiletého vývoje Metra Exodus, dosud nejambicióznějšího projektu 4A Games. Sledujte srdce tvůrčího procesu,“ popisují tvůrci sérii svých dokumentů.

[reklama]

V první epizodě nás autoři zvou na setkání se zakladateli 4A Games. Nazývají se „Sparťané“ a jejich snem bylo se z garážového studia vypracovat na firmu, která do herního světa přinese sérii románů Metro od ruského spisovatele Dmitryho Glukhovského.

V nadcházejících dnech a týdnech nás čekají zbývající dva díly. O Metru Exodus ještě mnohokrát uslyšíme. 4A Games se snaží na svou novinku pořádně nalákat. Metro Exodus vyjde 15. února 2019 s českými titulky pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

[reklama]

Přečtěte si o Metru Exodus i tyhle novinky:

, , , , ,

Metro Exodus

Artyoma čeká další dobrodružství. Musí utéct z metra a vést stoupence na cestě přes post-apokalyptické Rusko. Metro Exodus je příběhová akce z pohledu první osoby. Prozkoumáte ruskou divočinu napříč obrovskými, nelineárními úrovněmi při sledování příběhu, který vás provede celým rokem přes jaro, léto a podzim až do hlubin jaderné zimy. Příběh je inspirován románem Metro od Dmitrije Glukhovského.

Datum vydání: 15.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Metro Exodus
[reklama]
[reklama]

Komentáře