Za smilnou démonickou kněžku si zahrajete ve spin-offu hororu Agony

Sukuba jménem Vydija je smilnou démonickou kněžkou a zároveň hlavní hrdinkou spin-offu hodně diskutovaného hororu Agony. Vývojáři z polského studia Madmind hráčům naslibovali všechno možné, ale Agony se ukázalo být spíše podprůměrným titulem s řadou chyb a problémů, které nebyli autoři schopni ani měsíce po vydání pořádně vyřešit. Situaci neprospěla ani cenzura, jež byla později napravena formou Agony Unrated, ovšem pouze na Steamu. Na konzole PlayStation 4 a Xbox One se necenzurovaná verze nedostala.

Titul Succubus hodlá pokračovat v nastoleném stylu a ukázat hráčům peklo se vším všudy. Chybět nebude spoře oděná démonka v hlavní roli, která vyměnila slávu, bohatství a trůn za život v divočině. Uspokojuje své chutě a vyžívá se v bolesti druhých a ubližování ostatním. Jednoho dne ale tohle skončí. Sukuba při svých toulkách ohnivou krajinou potká mocného Bafometa, který ji poté zradí a pase po duši nového krále pekla. Smilná démonka má o důvod víc se pomstít.

[reklama]

Hra má nabídnout intenzivní a brutální akci v bohatém pekelném světě. Brutální boje, včetně tuhých bossů, bude doprovázet krev a erotický nádech. Hlavní hrdinka využije různé zbraně. Od pekelného dobrodružství nečekejte zázraky, vsadím se, že v tom lepším případě půjde o průměrný titul, který svým stylem a obsahem vyvolá akorát spoustu kontroverze.

Succubus nemá stanovené datum vydání. Hra je ve vývoji pro PC.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře