Zahrajte si na PC demo oceňovaného thrilleru Heavy Rain

Měsíc před vydáním plné verze nabízí francouzské studio Quantic Dreams hráčů hratelnou ukázku z oceňovaného příběhového thrilleru Heavy Rain. Bývalá PlayStation exkluzivita, která v roce 2010 vyšla na PS3 a o šest let později na PS4, bude v prodeji v obchodě Epic Games Store od 24. června za 19,90 eur. Už dnes si můžete do počítače stáhnout demo a zahrát si 45 minut prvního aktu thrilleru a vychutnat si dvě kapitoly v nejlepší možné grafice v rozlišení FullHD nebo 4K.

Heavy Rain bude první ze tří her studia Quantic Dream, které v letošním roce vyjdou na PC prostřednictvím Epic Games Store, další dvě hry budou Beyond: Two Souls (27. června demo a plná verze 22. července) a Detroit: Become Human (demo v létě a plná během podzimu).

[reklama]

Popis hry Heavy Rain: Ponoř se do děsivého psychologického thrilleru, kde tvá rozhodnutí a akce mohou mít dramatické následky… a rozhodnou o tom, kdo přežije a kdo zemře. Origami Killer řádí po celém městě a policie nemá žádnou užitečnou stopu. Jelikož zmizela další oběť, pouštíš se do napínavého pátrání po Shaunovi Marsovi. Čtyři lidé, kteří nemají nic společného, se zmítají ve smrtelně nebezpečném zápase, ve kterém rozhoduje důvtip a síla nervů.

Systémové požadavky pro Heavy Rain jsou následující: V minimálních je uváděn operační systém Windows 7 (64bitová verze), procesor i5-4430 @ 3.0 GHz, 4 GB RAM grafická karta Nvidia GeForce GTX 660 (2 GB) nebo AMD Radeon HD 7870 (2 GB) a DirectX 11. U doporučených také Windows 7 v 64bitové verzi. Dále procesor i5-6600K @ 3.5GHz, 8 GB RAM, grafická karta Nvidia GeForce GTX 970 (4GB) nebo AMD Radeon R9 390 (4GB).

[reklama]

Zajímá vás srovnání všech tří verzí Heavy Rain? Podívejte se na video a zjistěte, jak se od sebe liší PS3 verze z roku 2010, o šest let mladší zmodernizovaná verze pro PS4 a nejnovější demo pro PC.

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře