Zahrajte si znovu Metro Exodus. Nový patch přidal New Game Plus mód a opravil chyby

Vyšel první velký patch pro Metro Exodus a post-apokalyptickou akci s výpravou za hranice Moskvy obohatil o populární New Game Plus mód, aby si hráči znovu zahráli tohle dobrodružství. V New Game Plus módu obdržíte všechny zbraně a vybavení, které jste získali z předešlého hraní. Zároveň si v tomhle režimu můžete nastavit řadu proměnných k vytvoření vlastního osobního a náročného zážitku – nastavit můžete například úroveň nepřátel (zvýšit jejich odolnost) i přimět lidské oponenty, aby v bitvě častěji používali granáty. Přidány byly i nové achievemenety a trofeje pro sběratele.

Navíc během hry v New Game Plus můžete najít kazety, na kterých členové týmu diskutují o některých možnostech v designu v konkrétní oblasti.

[reklama]

Bezplatná aktualizace pojmenovaná Ranger opravuje řadu chyb a problémů. U PC verze slibuje studio 4A Games lepší výkon a více podpory pro nové grafické karty Nvidie řady RTX. U konzole Xbox One můžete nově využít podporu myši a klávesnice. Třešničkou na dortu je přidání plnohodnotné ukrajinské lokalizace, která do dnešního kde chyběla, i když 4A Games původně začínali právě na Ukrajině.

Pro více informací o patchi Ranger zamiřte na oficiální stránky: podrobnosti o patchi pro PC zde, podrobnosti o patchi pro konzole zase zde.

[reklama]

Metro Exodus vyšlo v únoru letošního roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českou lokalizací. PC verze je k dostání výhradně na Epic Games Store – ve fyzických verzích jsou kódy k aktivaci hry na Epic Games Store. Až za rok se bude PC verze prodávat na Steamu.


Zdroje: tisková zpráva

, , , , ,

Metro Exodus

Artyoma čeká další dobrodružství. Musí utéct z metra a vést stoupence na cestě přes post-apokalyptické Rusko. Metro Exodus je příběhová akce z pohledu první osoby. Prozkoumáte ruskou divočinu napříč obrovskými, nelineárními úrovněmi při sledování příběhu, který vás provede celým rokem přes jaro, léto a podzim až do hlubin jaderné zimy. Příběh je inspirován románem Metro od Dmitrije Glukhovského.

Datum vydání: 15.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Metro Exodus
[reklama]
[reklama]

Komentáře