Zakladatelé Vicarious Visions založili nové studio a spolupracují s EA

Před 29 lety založili Karthik Bala a Guha Bala v americkém městečku Menands studio Vicarious Visions, které v roce 2005 koupila společnost Activision. Pár měsíců poté bratři opustili firmu a nyní ve svém novém studiu Velan Studios začali spolupracovat s EA Partners na nové originální značce, která je určena pro PC, konzole a mobilní zařízení.

Od Velan Studios jsme se dozvěděli, že půjde o týmovou akci, což naznačuje multiplayerový titul. Karthik a Guha mají v plánu zaměstnat dalších 40 lidí (dvojnásobek současného týmu), aby se mohli naplno vrhnout do vývoje tohoto projektu.

[reklama]

Velan Studios bylo založeno v roce 2016 a od té doby navýšilo svůj kapitál o 7 milionů dolarů. U Vicarious Visions se bratři věnovali vývoji sérií Guitar Hero a Skylanders, zatímco do nového týmu si přizvali autory her jako Super Mario Maker, Uncharted a Metroid Prime.

„Velan Studios bylo založeno s cílem vytvářet herní zážitky založené na komunitě, které jsou odvážné a odlišné od toho, co se dnes hraje. Nemůžeme se dočkat, až budeme sdílet podrobnosti o naší první hře,“ řekl Guha Bala.


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře