Základní edice kyberpunkového akčního RPG titulu Cyberpunk 2077 je napěchovaná obsahem

Krabicové edice videoher jsou často chudé a nenabízející nic extra. Polské studio CD Projekt RED hodlá jít opět proti proudu a po vzoru Zaklínače 3 připravuje i zajímavou edici hry pro fanoušky chystaného kyberpunkového akčního RPG titulu Cyberpunk 2077.

Jen v základní edici hry nalezneme mapu Night City, pohlednice, samolepky a brožuru s informacemi o herním světě. K tomu digitální bonusy: soundtrack, příručka stolní hry Cyberpunk 2020, mini artbook a tapety na plochu.

[reklama]

Obrázek edice předčasně unikl na internet. Uživatel komunitního fóra Resetera ho měl získat od svého kamaráda z Polska. My mu věříme, na krabičce je totiž stejný obrázek, který je k vidění v Los Angeles jako reklama na hru.

[reklama]

Cyberpunk 2077 bude akční RPG hrou z budoucnosti. Čeká nás nádherný sci-fi otevřený svět, ve které se budeme moci bez omezení pohybovat. Budeme si moci vytvořit postavu doslova jakou budeme chtít. To je rozdíl oproti Zaklínači, kde byl vzhled hlavní postavy daný. Čeká nás spousta robotů, zbraní a protetických končetin. Celé město by mělo žít svým vlastním životem. Samozřejmě se neobejde bez řady hlavních misí, a ještě více těch vedlejších s absolutní svobodou plnění, jak k dané misi přistoupíme. Očekávání jsou vysoká a jen na našich polských sousedech z CD Projektu Red, jestli dostojí slibům a bude Cyberpunk 2077 opravdu takovou peckou jakou se zatím jeví. Co taky jiného čekat od vydavatelů Zaklínače.

Cyberpunk 2077 nemá stanovené datum vydání, dozvědět bychom se ho mohli v následujících dnech. Spekuluje se, že hra vyjde buď v letošním roce nebo v tom dalším. Pokud se již připravuje krabička, mohl by Cyberpunk 2077 zamířit na pulty obchodů v nadcházejících měsících. Jisté je, že vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

, , , , , ,

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 je akční sci-fi RPG od autorů Zaklínače z polského studia CD Projekt RED.

Datum vydání: 16.04.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Cyberpunk 2077
[reklama]
[reklama]

Komentáře