Zaklínač 3 i s datadisky za necelé čtyři stovky a hra zdarma na PC

Chcete levně koupit akční fantasy RPGčko Zaklínač 3: Divoký hon v GOTY edici se všemi datadisky? Právě teď běží akce na GOG.com, kde se tahle skvělá hra prodává za €14,99. V našich korunách jsou to necelé čtyři stovky. Za tuhle částku získáte oceňovanou hru (s českými titulky) a k ní všechna rozšíření, včetně dvou nejdůležitějších: O víně a krvi a Srdce z kamene. První expanze má hodnotu 20 euro, druhá 10 euro. GOTY edice se tedy náramně vyplatí. Vždyť projít Zaklínače 3 může být klidně na 60-80 hodin a datadisky dohromady na dalších cca 20 hodin.

Popis hry: Zaklínač 3: Divoký hon je příběhové RPG zasazené do vizuální strhujícího fantasy otevřeného světa plného důležitých rozhodnutí a významných následků. Ve sérii Zaklínač hrajete za profesionálního lovce příšer Geralta z Rivie, který dostane za úkol najít Dítě proroctví v obrovském otevřeném světě bohatém na obchodní města, pirátské ostrovy, nebezpečné horské průsmyky a zapomenuté jeskyně, které může prozkoumat.

[reklama]

Popis expanze O víně a krvi: Staňte se profesionálním zabijákem příšer Geraltem z Rivie a prozkoumejte Toussaint, vzdálenou zemi nedotčenou válkou, kde odhalíte děsivé tajemství šelmy, která terorizuje celé knížectví. Jelikož všechny stopy vedou do slepé uličky, jedině zaklínač dokáže záhadu vyřešit a přežít zlo číhající ve tmě. Rozšíření O víně a krvi představuje zcela novou říši, kterou můžete objevit, nové postavy a příšery a také dobrodružství na 30+ hodin plné temných skutků, nečekaných zvratů, romance a klamu.

[reklama]

Popis expanze Srdce z kamene: Vžijte se opět do role Geralta z Rivie, profesionálního zabijáka příšer, který tentokrát dostane zakázku, aby porazil nelítostného kapitána zbojníků Olgierda von Everec – muže, který oplývá nesmrtelností. Toto rozšíření hry „Zaklínač 3: Divoký hon“ obsahuje přes 10 hodin nových dobrodružství a představuje nové postavy, silné příšery, jedinečnou romanci a zcela nový příběh, který budou utvářet vaše rozhodnutí.

Na GOG.com jsou teď i velké slevy, až 90 procent na různé hry.

Chcete PC hru zdarma? Potom vás přesměrujeme na Humble Bundle. Do zítřejšího večera tam za pouhou registraci získáte Deponia: The Complete Journey na Steam, což je zajímavá adventura. Možná vás zaujme.

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře