Zaklínač 3 pro Nintendo Switch? CD Projekt RED hledá specialistu

Konzole Nintendo Switch získává zaslouženou pozornost. Nejnovější kousek herního hardwaru japonské společnosti boduje v prodejích a na svou stranu táhne vydavatelské firmy a vývojáře z celého světa. Doom, Wolfenstein II, Skyrim, Fortnite, Diablo 3, Civilization VI, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Dark Souls Remastered a naposledy chystaný remaster Assassin’s Creed III. To je jen pár her, které je možné hrát na Switchu. Jaké budou další?

Kromě těch od Nintenda se na seznamu může objevit hra od zkušeného a renomovaného polského studia CD Projekt RED. Tvůrci sci-fi RPG série Zaklínač hledají specialistu, jenž má zkušenosti s hrami pro Steam (PC), PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Jeden z francouzských obchodů zároveň v předobjednávkách uvádí Zaklínač 3: Divoký hon právě pro Switch. Náhoda?

[reklama]

Dorazí dobrodružství Geralta z Rivie na Switch? Je to jednou z možností, ovšem bych se nedivil, kdyby místo Zaklínače 3 to byl spíše GWENT: The Witcher Card Game nebo Thronebreaker: The Witcher Tales.

CD Projekt RED v současné době vyvíjí akční RPG titul Cyberpunk 2077 na PC, PS4 a Xbox One, bez konkrétního data vydání.

[reklama]

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře