Zamilovaný příběh, pomsta a boj. Osud mladého mistra bojových umění ve hře Shenmue III bude pokračovat až v listopadu

Pokračování příběhu mladého mistra bojových umění ve třetím díle akční adventury Shenmue III bylo znovu odloženo. Z 27. srpna letošního roku sklouzla hra na 19. listopadu. Její tvůrce Yu Suzuki z japonského studia Ys Net vysvětluje, že Shenmue 3 je téměř připravena, ale potřebují ještě doladit některé věci, aby byli vývojáři spokojeni a mohli s klidným svědomím hru uvést na trh ve verzích pro PlayStation 4 a PC.

Fanoušci na Shenmue III čekají už více než čtyři roky. Přitom v roce 2015 se na vývoj vybralo více než šest milionů dolarů přes crowdfunding na Kickstarteru. Původně bylo slíbeno vydání v prosinci 2017. Pak byla odložena na druhou polovinu roku 2018. Následně na rok 2019 a poté bylo vydání stanoveno na 27. srpna 2019. To ale dnes již neplatí a nově je uváděno 19. listopadu 2019.

[reklama]

Popis hry Shenmue III: Spoj znovu síly s mladým mistrem bojových umění Ryem Hazukim a pokračuj v jeho cestě ve třetím dílu této série akčních adventur.

[reklama]

Rozpleť záhadu skrývající se za legendárními zrcadly draka a fénixe při honbě za Lanen Dim – svým úhlavním nepřítelem a mužem stojícím za otcovou vraždou.

Bojuj s nepřáteli, prozkoumávej své okolí a na cestě hlouběji do nepřátelského území sbírej v rozhovorech s postavami stopy. Pokud si potřebuješ od putování za pomstou odpočinout, oddechni si u pár miniher.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře