Zapadlá vesnička s kostelem a vozík tažený koněm. Náznak nového rozšíření mapy české hry Euro Truck Simulator 2 evokuje Rumunsko

Hráči sekundu po sekundě študují minutový teaser a snaží se přijít na krajinu, která je v něm vidět. Zapadlá vesnička s kostelem, vozík tažený koněm a na něm chlápek v červeném tílku a teplácích. Takhle pražské studio SCS Software láká na oznámení nového rozšíření mapy hry Euro Truck Simulator 2.

Kam se s kamionem podíváme tentokrát? Ze stylu teaseru nejde o sever Evropy, tam by se nepěstovala vinná réva. Francie své vylepšení obdržela v prosinci 2016 a Itálie o rok později. Ty jsou tedy nejspíš vyloučeny, ale mohlo by se jednat o Španělsko, ale video spíše směruje k jinému státu. Napadá nás Rumunsko, které evokuje kůň táhnoucí malý vozík.

[reklama]

Rumunsko v Euro Truck Simulator 2 dosud není zahrnuto. Jde ale o malou zemi, která by na samostatné DLC byla malá. Tudíž se nabízí, že SCS Software přepracují ještě Maďarsko, které je na mapě v základním, neměnném stavu od roku 2012, kdy hra vyšla na počítače. Maďarsko by si vylepšení zasloužilo stejně jako Německo, Polsko, Slovensko a Česká republika. Když se bude jednat o větší DLC, tak na řadu přichází přidání Srbska, Bosny a Hercegoviny, Chorvatska a Slovinska. Možná tedy půjdou vývojáři spíše touto cestou a rozšíří mapu o Rumunsko, Srbsko, Bosnu a Hercegovinu, Chorvatsko a Slovinsko, které napojí na stávající Rakousko. To by byla velká expanze. Třetí možností je Rumunsko a sousední Srbsko, případně ještě s vylepšeným Maďarskem.

[reklama]

Fotka z Rumunska

Co myslíte vy?

Euro Truck Simulator 2 je simulátor kamionů pro PC (dostupný s českými titulky). Ve hře řídíte tahač a přepravujete různé zboží po Evropě. Titul původně vyšel na podzim 2012. Od té doby je pravidelně rozšiřován o nové vozy, náklady i části map. Posledním DLC je Pobaltí, které přineslo Litvu, Lotyšsko a Estonsko, části západního Ruska a jih Finska. Předtím dorazily speciální náklady (těžké, velké a dlouhé náklady) a před nimi byla vylepšena Itálie, Francie a přidaná Skandinávie. Pokud vás lákají spíše americké kamiony, tak SCS Software vytvořili a stále obohacují hru American Truck Simulator.


Zdroje: blog.scssoft.com

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře