Závody Project Cars 3 mají být „revoluční“ a dvakrát lepší než Project Cars 2

Není žádným tajemstvím, že britský tým Slightly Mad Studios, kde pracuje několik českých vývojářů, připravuje pokračování závodní série Project Cars. Dle dřívějších informací mají tvůrci třetí díl Project Cars brát jako duchovního nástupce Need for Speed: Shift. To znamená arkádové závody s důrazem na reálnou fyziku a zážitek z řízení výkonných automobilů. Bližší informace budou brzy oznámeny, šéf studia Ian Bell slíbil, že nové Project Cars bude brzy odhaleno a bude minimálně dvakrát lepší než Project Cars 2.

„Další Project Cars bude Revolution (v překladu revoluce). Velké poděkování celému týmu, který zdokonaluje hru na úroveň dokonalosti. Mohu být obviněn z toho, že jsem příliš optimistický, ale je to skutečný průlom,“ neskrýval nadšení Ian Bell, vedoucí Slightly Mad Studios, na Twitteru.

[reklama]

Má se za to, že slovo Revolution ve skutečnosti představuje podtitul hry. Dočkáme se Project Cars: Revolution? Fanoušci jsou této teorii nakloněni.

Já osobně se na duchovního nástupce NFS: Shift těším. Šlo o velmi zdařilé závody a je velká škoda, že se Slightly Mad Studios s vydavatelskou společností Electronic Arts (majitel značky Need for Speed) nedohodli na třetím díle.

[reklama]

V dalším tweetu Bell napsal, že hra bude přinejmenším dvakrát tak dobrá jako Project Cars 2 a zdůraznil simulaci a realistickou fyziku se zachováním zábavy. Jinými slovy, nechtějí opakovat situaci s Project Cars 2. Tenhle titul byl až moc realistický a mnozí hráči měli problém s ovládáním. Další informace zmiňují více lineární kampaň.

Datum oznámení neznáme. Je pravděpodobné, že Project Cars 3 uvidíme během Gamescomu, veletrh v Kolíně nad Rýnem začíná 20. srpna. Můžeme ale čekat mnohem déle. Vývoj by měl být teprve v rané fázi.

Dojdeme, že Slightly Mad Studios v současné době procházejí velkou změnou. Značný podíl v britském studiu chce získat společnost Modern Pick Entertainment. Ian Bell mluví o fantastickém úspěchu. „Akvizice přinese nové příležitosti a nové nápady. Jsme nadšení z budoucnosti,“ řekl šéf Slightly Mad Studios.

„Slightly Mad Studios dokonale zapadají do našeho poslání vytvářet a rozvíjet skutečně konkurenceschopné, vysoce emotivní nenásilné eSport hry,“ prohlásil k tomu Denis Gamobramov z firmy Modern Pick Entertainment.

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře