Zbabělec Sir Daniel dostane znovu druhou šanci. Na PS4 vyjde v říjnu remake hry MediEvil

V roce 2005 na PlayStation Portable vyšel remake hry MediEvil z roku 1998. Letos v říjnu se uskuteční druhý návrat hack and slash akční adventury. MediEvil zavítá na konzoli PlayStation 4 a nabídne hráčům dobrodružství Sira Daniela Fortesque, který musí zastavit armádu nemrtvých.

Druhou šanci dostává nejen samotná hra, ale i Sir Daniel. Ten se už jednou měl snažit armádu démonů zlého čaroděje Zaroka zastavit, ale neuspěl. Legenda ale pravý, že Sir Daniel zabil zlého čaroděje Zaroka a jeho armádu démonů, která se snažila dobýt středověké království Gallowmere. Šampion krále Peregrina, Sir Daniel Fortesque, měl po těžké bitvě s démony Zaroka zabít a poté podlehnout svým zraněním. Ve skutečnosti byl ale Daniel zbabělec, jenž zahynul za začátku bitvy zásahem šípu do oka. Jeho armáda naštěstí Zarokovo vojsko porazila, ovšem Zarok dokázal utéct. O sto let později se Zarok vrací, aby se znovu pokusil dobýt království Gallowmere. Oživí tedy armádu nemrtvých, a přitom oživí i samotného Sira Daniela. A právě takto dostává zbabělec druhou šanci, aby se stal skutečným hrdinou.

[reklama]

MediEvil pro PlayStation 4 je komplexní remake. Vývojáři ze studia Other Ocean Interactive pod dohledem Sony vytvořili nové scény, vylepšili model hlavního hrdiny a nabídnou nám dobrodružství 25. října tohoto roku. Kromě standardního vydání bude k dispozici luxusnější Deluxe edice s doplňky jako je soundtrack, art book, komiks, dynamické téma pro PS4 a brnění, které se bude při boji s armádou nemrtvých démonů hodit. Deluxe edice se v předobjednávce prodává za 999 Kč, standardní edice za 779 Kč.

U hry očekáváme české titulky. Společnost Sony je v současné době nepotvrdila.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

MediEvil

Ohánění mečem, nebezpečné hádanky a nádherná prostředí znovu ožívají v tomto kompletním remaku originální akční adventury pro systém PlayStation. Ujmi se role Sira Daniela Fortesquea, pošetilého a dlouho mrtvého rytíře, kterého 100 let po jeho trapném odchodu z tohoto světa omylem oživil zlý čaroděj Zarok.

Datum vydání: 25.10.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: Český dabing

Více informací o hře MediEvil
[reklama]
[reklama]

Komentáře