Zdarma pro PC legendární RPG titul Zaklínač v rozšíření edici s českým dabingem

Pokud se ještě najde někdo, kdo si nekoupil první díl legendární RPG ságy Zaklínač, tak má příležitost stát se zaklínačem Geraltem z Rivie, zdarma a ušetřit 230 korun. Polské studio CD Projekt RED rozdává tuhle hru v rozšířené edici po splnění několika podmínek. Zaprvé se musíte zaregistrovat na GOG.com, přihlásit se k odebírání newsletteru a přidat si do knihovny karetní free-to-play hru Gwent. Zaklínač je totiž určen jako bonus pro hráče tohoto titulu ze světa lovce monster.

Geralt z Rivie je legendární zabiják příšer lapený v síti intrik, kterou splétají mocnosti usilující o nadvládu nad světem. Hra vás uchvátí mimořádným a jedinečným příběhem, který si užijete s českým dabingem. Zaklínač se odehrává v temném fantasy světě, kde vládne morální nejednoznačnost.

[reklama]

Zaklínač ve své době bourá hranici mezi dobrem a zlem a klade důraz na příběh a rozvoj postavy a zároveň obsahuje takticky hluboký soubojový systém v reálném čase.

Zaklínač: Rozšířená edice obsahuje veškerou oceňovanou hratelnost, která původní hře vynesla přes 90 odměn z oboru, a představuje řadu vylepšení hratelnosti a technické stránky.

  • Prvotřídní dialogy a filmové sekvence: Přes 5000 přepsaných a znovu nahraných dialogů v angličtině, kompletně přepracovaná německá verze, jakož i více než 200 nových animací gest vytvářejí konzistentnější zážitek a postavy se díky nim v dialozích a filmových sekvencích chovají věrohodněji.
  • Rozšířený inventář: Samostatný pytel pro alchymistické přísady, jakož i jednoduchá funkce sčítání předmětů zefektivňují uspořádání a použití předmětů.
  • Technická vylepšení: Řada technických vylepšení zahrnují značně zkrácenou dobu načítání, vylepšenou stabilitu, reaktivnost soubojů, rychlejší načítání inventáře, možnost zapnout či vypnout automatické ukládání a mnoho dalšího.
  • Systém odlišování postav: Systém náhodně generuje vzhled desítek herních modelů, aby příšerám a nehráčským postavám dodal na rozmanitosti.

K tomu ještě získáte tyto bonusy: interaktivní komiks, D’jinni Adventure Editor, dvě nová dobrodružství nabízející 5+ hodin hratelnosti, oficiální soundtrack, album „Hudba inspirovaná Zaklínačem“, videa o vývoji hry, oficiální herní příručka a dvě mapy ze světa Zaklínače.

Zaklínač je nenáročnou hrou, spustíte ho na počítači s operačním systémem Windows XP/Vista, procesorem Intel Pentium 4 2.4 GHz nebo Athlon 64 +2800, grafickou kartou NVIDIA GeForce 6600 nebo ATI Radeon 9800 a 1 GB RAM. Na pevném disku si uvolněte alespoň 15 GB.


Zdroj: gog.com

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře