Zdarma pro PC: Závody GRID 2 a stále populární The Sims 4

Máme pro vás tip na dvě hry zdarma. U závodů GRID 2 a The Sims 4 nemusíte vytahovat kreditní kartu z peněženky. Obě hry vám zůstanou již napořád. U GRID 2 musíte zamířit na Steam a přidat si hru na účet do zítřejších 19:00 (22. května). U The Sims 4 zase směřujte své kroky na platformu Origin, kde jsou Simikové dostupní až do 28. května.

Oba tituly získáte do své knihovny v základní edici bez dodatečného obsahu. U GRID 2 je možné koupit další obsah s 80% slevou, zatímco The Sims 4 má expanzí mnohem, mnohem více a váš účet v případě koupě všech bude dlouho plakat.

[reklama]

Popis hry GRID 2: Usedněte za volant a vyberte si jeden z automobilových ikon čtyř desetiletí a tří kontinentů – USA, Evropy a Asie – hráči budou projíždět svou cestu na vrchol v novém světě motoristického sportu. Z Paříže do Abu Dhabi, v Miami polibek od sluneční svitu a dále na kalifornské pobřeží. Pokračujte do nádherně tvořených ulic, licencovaných okruhů a do horských silnicích plných volnosti, to vše hra nabídne.

Popis hry The Sims 4: Hra simulující život, která umožňuje vytvářet a ovládat lidičky ve světě, kde neplatí žádná pravidla. Svým Simíkům můžete přizpůsobit věk, vzhled, módní vkus, styl chůze i hlas. Zároveň mají i svou osobnost, aspirace, osobnostní rysy i koníčky. Vy pak můžete ovládat jejich tělo i mysl. Pomocí režimu stavby jim pak snadno postavíte domov svých snů. Vaše rozhodnutí pak mají dopad na veškeré aspekty jejich života od narození až po dospělost. Hru si pak snadno můžete obohatit novými zážitky, stačí vybrat nového Simíka s nevídanou osobností, hotovým domem a zařízenými místnostmi.

[reklama]

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře