Získejte 25% slevu na nákup ročního členství PlayStation Plus

Nabídka je dostupná všem novým i stávajícím členům PlayStation Plus u všech obchodníků. Nabídka v rámci PlayStation Store je určena pro nové členy nebo pro ty hráče, kterým již členství vypršelo.

Společnost Sony oznámila, že všichni hráči nyní mohou pořídit roční členství PlayStation Plus o 25 % levněji. Nabídka je dostupná všem novým i stávajícím členům PlayStation Plus u všech obchodníků. Nabídka v rámci PlayStation Store je určena pro nové členy nebo pro ty hráče, kterým již členství vypršelo.

[reklama]

Nabídka je dostupná na PlayStation Store a v síti obchodníků od pátku 15. března do úterý 26. března. Na PS Store zaplatíte 1170 Kč, zatímco Heureka.cz nabízí obchody, které prodávají roční členství i za 1149 Kč – s dopravou zdarma, kód vám přijde na e-mail.

Uživatelé PlayStation Plus mají k dispozici celou řadu benefitů, jako například možnost využití online multiplayer hraní, dvě PS4 hry zdarma každý měsíc. Pro měsíc březen jsou navíc pro hráče připraveny hry The Witness a především legendární Call of Duty 4: Modern Warfare v remaster verzi. Předplatné služby PS Plus dále nabízí exkluzivní slevy na hry, 10GB úložiště v cloudu pro ukládání pozic ve hře a další bonusové hry zdarma.

,

[reklama]
[reklama]

Komentáře