Zítra startuje v Apex Legends první sezóna. Zaplatíte za Battle Pass?

Zítra v populární battle royale akci Apex Legends od Respawnu (autoři série Titanfall) startuje první sezóna s názvem Wild Frontier a společně s ní přichází i první Battle Pass zaručující více než 100 odměn v průběhu celé sezóny. Odměny zahrnují skiny na zbraně nebo XP boosty, stejně jako tři tematické skiny pojmenované Lifeline Revolutionary, Wraith Survivor a Mirage Outlaw.

Obyčejný Battle Pass bude k dostání zítra za 950 Apex Cointů (1000 cointů stojí 9,99 euro). Fanoušci mohou zakoupit i Battle Pass Bundle za 2800 Apex Cointů (4000 cointů stojí 39,99 euro + dostane 350 cointů navíc). Tento balíček vás katapultuje o 25 úrovní od vašeho současného levelu, takže když jste na úrovni 20 a koupíte Battle Pass Bundle, tak jste rázem na 45. levelu. Všechny odměny jsou k vidění zde.

[reklama]

Bez ohledu na to, zda Battle Pass máte nebo ne, můžete hraním během první sezóny získat Wild Frontier skin pro vašeho bojovníka, pět Apex Packů a 18 ukazatelů statistik pro Wild Frontier. V zásadě platí, že pokud si nepotrpíte na kosmetické předměty, tak Battle Pass vůbec, ale vůbec nepotřebujete. Je určen hlavně pro fanoušky, kteří chtějí podpořit vývojáře a věnovat jim peníze na další vývoj.

[reklama]

Nová postava se už Battle Passu netýká. Respawn na oficiálním blogu PlayStationu podrobněji popsal hrdinu Octavio “Octane” Silva, jenž je i přes své kovové protézy velmi rychlý a jeho schopnost Adrenaline Junkie mu umožňuje využít rychlost v boji a Launch Pad Ultimate Ability zase létat celé skupině. Octane bude hratelný už dnes.

Apex Legends můžete hrát zdarma na PC, PlayStation 4 a Xbox One.


Zdroje: tisková zpráva EA, playstation blog

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře