Zkuste si na 30 minut demo Resident Evil 2

Na českých verzích PlayStation Store a Xbox Store je již dostupné demo Resident Evil 2 pro PS4 a Xbox One. Na Steamu ho očekáváme dnes k večeru, mezi šestou a sedmou hodinou, jak je u Valve zvykem.

Demoverze má necelých 8 GB a projdete si v ní policejní stanici v Raccoon City z pohledu Leona S. Kennedyho. Budova je zamořena nemrtvými prahnoucími po vaší krvi. Vy se ale nemůžete zdržovat, na projití máte pouhou půlhodinu. Poté demo skončí a je jedno, zda jste ho dohráli nebo ne. Nepomůže ani restart, časový zámek je zkrátka nastaven na 30 minut. Pokud například po pěti minutách hraní umřete, můžete začít znovu, ale už nebudete mít 30 minut, nýbrž pouhých 25 minut. Na počítači půjde zámek s největší pravděpodobností obejít, šikovná komunita by se s ním měla vypořádat, ale na konzolích PlayStation 4 a Xbox One tahle možnost není. Konzole jsou dobře chráněné.

[reklama]

„Hrajte rychle a pečlivě, chcete-li vidět konec dema. Ujistěte se, že jste našli některé z užitečných předmětů kolem vás, abyste měli šanci proti nepříteli. Může být lákavé eliminovat všechny zombie, které vám stojí v cestě, někdy je ale lepší se plížit a nepozorovaně problém obejít,“ radí Capcom, který úmyslně vybral tuhle těžkou scénu. Po dohrání demoverze uvidíte nový filmeček. Find out what makes us the best place to buy cannabis seeds USA today.

Resident Evil 2 1-Shot Demo je dostupné pouze do 31. ledna 2019.

[reklama]

Resident Evil 2 je remake hry z roku 1998. Tvůrci se neomezili pouze na zdokonalení grafického designu, ale zaměřili se téměř na všechny prvky. Velkou změnou je pohled, tentokrát vše uvidíme z kamery za zády protagonisty. Plné verze vyjde 25. ledna 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Průchod demoverzí

Oficiální trailer na demo

, , , , ,

Resident Evil 2

Hororová akce Resident Evil 2 se vrací v kompletně přepracovaném vydání a přináší mnohem hlubší a intenzivnější herní zážitek.

Datum vydání: 25.01.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Resident Evil 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře