Změna plánu. Fortnite: Save the World letos zdarma nebude

Dnes nepotěším hráče čekající na bezplatnou verzi Save the World módu populárního Fortnite. V Epic Games se změnily plány. Save the World měl následovat režim Battle Royale a do konce letošního roku přejít na free-to-play. Vývojáři se ale rozhodli ponechat Save the World ještě nějaký čas za peníze a věnovat se tomuto módu.

V přípravě je lepší uživatelské rozhraní, vylepšený systém pro dohazování hráčů, nový systém hrdinů slibující flexibilnější přístup k přizpůsobení (prý větší prostor pro kreativitu) a další vylepšení a novinky. Součástí bude i více hrdinských slotů, z dosavadních tří jich bude šest. O dalších plánech nás bude Epic Games informovat v následujících týdnech a měsících.

[reklama]

Pokud si chcete hned teď zahrát Fortnite: Save the World, musíte si koupit jeden z nabízených Founder’s Packů. Ten základní je za nějakých 799 Kč až 1099 Kč (v závislosti na platformě) a je dostupný na PC, PlayStation 4 a Xbox One. V opačném případě si můžete bezplatně stáhnout Fortnite: Battle Royale a zkusit si bitvu na postupně se zmenšující mapě pro 100 hráčů. Cílem je zůstat na živu jako poslední. Battle Royale je dostupný na všech důležitých platformách – PC, PS4, XOne, Switch, iOS a Android. Na Google Play ale hru nehledejte, Epic Game si ji nechávají pro sebe (čti nechtějí Googlu platit provize za in-game prodej – mikrotransakce) a nabízející stáhnutí verze pro Android přes svůj web.

Přijde mi, že se Epic Games po úspěchů Battle Royale módu na Save the World vyprdl. Více se věnuje populárnější části Fortnite a kooperativní záchrana světa jen přežívá. Možná se to příští rok změní. Uvidíme, uvidíme…

[reklama]

, , , , , ,

Fortnite

Fortnite je online akce se stavěním a střílením. Hra nabízí dva módy. Save the World přináší kooperativní survival, zatímco Battle Royale až pro 100 hráčů je variací na oblíbený režim. Save the World je dostupný na PC, PS4 a Xboxu One, Battle Royale (free-to-play) ještě na Switch, iOS a Android.

Datum vydání: 25.07.2017 Platforma: Android | iOS | PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Fortnite
[reklama]
[reklama]

Komentáře