V kostce: Vše o veřejné betě The Division 2

Pokud jste neměli možnost zúčastnit se soukromé beta fáze The Division 2, tak od pátku do úterý vám nic nebrání v tom otestovat tohle akční RPG, kde se hodně hraje na loot. Veřejná beta poběží od 1. do 5. března na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Její součástí bude i pár novinek, které nebyly přítomny v uzavřeném testu – nová hlavní mise, východní Dark Zone, nová mapa v PvP multiplayeru, nové oblasti k průzkumu v otevřeném světě a zvýšení maximální úrovně postavy na 8.

Předběžné stažení veřejné bety The Division 2

[reklama]

Pre-load, nebo-li předběžné stažení bude z Uplay pro PC, PlayStation Store pro PlayStation 4 a z Xbox Store pro Xbox One možné den před spuštěním serverů: 28. února od 10:00 středoevropského času.

Spuštění veřejné bety The Division 2 a její konec

Na servery veřejné bety The Division 2 se můžete připojit od páteční desáté hodiny ranní (1. března) a hrát do úterní desáté hodiny ranní (5. března).

Obsah veřejné bety The Division 2

[reklama]

Ve veřejné betě The Division 2 bude k vyzkoušení jen určitý obsah: 3 hlavní mise (dvě z uzavřené bety a jedna nová – ve všech možnost hrát na obtížnost Normal nebo Hard), 5 vedlejších misí v otevřeném světě společně s kontrolními body a dalšími aktivitami, východní Dark Zone, Skirmish 4v4 Pvp mód na mapách Stadium a Capitol Ruins a jedna mise z end game obsahu s třemi specializacemi, postavy jsou na úrovni 30, zatímco u hlavních misí a zbývajícího obsahu se dostanete maximálně na osmou úroveň (omezení na jednoho hrdinu, lze ho smazat a vytvořit jiného), za to ale navštívíte Bilý dům, kde naleznete svou základnu, vybavení atd.

3 hlavní mise: Viewpoint Museum, Grand Washington Hotel a Jefferson Trade Center

5 vedlejších misí a otevřený svět: Bílý dům (vaše základna), Downtown East, The Federal Triangle a Smithsonian

Jedna Dark Zone: Dark Zone East (východní) – odemkne se po dokončení mise Jefferson Trade Center

Dedikovaný 4v4 PvP multiplayer: Čtyři proti čtyřem na mapách Stadium a Capitol Ruins

Odměny za hraní veřejné bety The Division 2 do plné verze

Tom Clancy’s The Division 2 vyjde 15. března na PC, Xbox One a PS4.

, , , , , , , ,

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 je online akční střílečka s RPG prvky, odehrává se v hlavním městě USA, kde Divize agentů musí zabránit nové občanské válce.

Datum vydání: 15.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Tom Clancy’s The Division 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře